קהלים

לכל קהל יש צרכים שונים ופתרונות ייחודיים שמתאימים לו. בחרו את קהל היעד שמתאים לכם וגלו תכנים והטבות שיקלו עליכם במעבר לנגב והגליל.

סטודנטים

סטודנטים מכל הארץ כבר גילו את קסמם של הקמפוסים בנגב: חיי החברה התוססים והמגובשים, הרמה האקדמית הגבוהה והפקולטות הייחודיות. לכל אלו מתווספות אפשרויות המגורים האטרקטיביות במעונות, בכפרי סטודנטים, בקיבוצים, במושבים ובשכונות המאוכלסות ברובן בצעירים. כאן תמצאו הטבות ומידע רלוונטי בתחום.

אנשי חינוך

עתידה של מדינת ישראל נמצא בדור הצעיר, אבל גם בעתודות השטחים הנרחבים שלה. לאנשי החינוך בנגב, תפקיד מפתח בחיזוק ובטיפוח דור ההמשך ובמשיכתם של אוכלוסיות חדשות ואיכותיות. כאן תמצאו מידע נוסף והזדמנויות בתחום.

יזמים

מרחבי הנגב הם כר פורה ליזמים, ליוצרים ולחדשניים בכל התחומים: בחקלאות, בתיירות, בתעשייה ועוד. הרשויות המקומיות בנגב, בעידוד מדיניות ממשלה, מעניקות הטבות והקלות ליזמים אשר יחליטו להקים עסק או מיזם בנגב. כאן תמצאו מידע נוסף על האפשרויות, ההטבות וההזדמנויות ליזמים.

סגל אקדמי

להיות חלק מסגל אקדמי בנגב, זה לא רק מקום עבודה. זה להיות חלק מקהילה חמה החושבת על כל פרט במעטפת החיים.
החל ממסגרות חינוך לילדים, תרבות, ספורט ופנאי ועד לענייני בריאות ורווחה. חברי הסגל האקדמי נהנים מהטבות במגוון תחומים וכאן תמצאו את כל המידע הרלוונטי.

אנשי רפואה

אוכלוסיית הנגב צומחת בהתמדה, מרפאות חדשות נפתחות, בתי חולים מתרחבים במחלקות חדישות ואיתם עולה הדרישה לכוח אדם איכותי ולרופאים מומחים בתחומם. אם אתם מחפשים להוביל שינוי ומחפשים מידע רלוונטי והטבות בתחום, היכנסו לכאן.

אנשי היי-טק

אם אתם משתייכים לעולם ההיי טק, וודאי כבר שמעתם את התחזיות לפיהן הנגב ובאר שבע בפרט, עתידים להיות מרכז סייבר עולמי. כבר היום חברות היי טק בינלאומיות קבעו את משכנן בנגב, אליהן תצטרף בשנים הקרובות קריית התקשוב היוקרתית של צה"ל ואשר בנייתה החלה בימים אלו. כאן תמצאו מידע נוסף והזדמנויות בתחום.